آدرس بازار گل محلات

آدرس بازار گل محلات
آدرس بازار گل محلات

آدرس بازار گل محلات کجاست؟

اکثر گلخانه های محلات در محله ده پایین این شهر قرار دارند. بعد از رسیدن به میدان ده پایین به سمت جاده زیر آب (جاره خمین محلات) در دو طرف خیابان گلخانه ها قرار دارند. اکثر گلخانه های کنار خیابان حالت نمایشگاهی داشته و معمولا خورده فروشی انجام می دهند.

آدرس گلخانه های شهرستان محلات - بازار گل و گیاه محلات

تولید گل و گیاه در محلات

تولید گل و گیاه در شهرستان محلات به عنوان فعال ترین کسب و کار تولیدی در این شهرستان شناخته می شود و از چندین دهه قبل کشاورزان شهرستان محلات به تولید گل و گیاه مشغول بوده اند.

موقعیت جغرافیایی شهرستان محلات

شهرستان محلات در جنوب غربی تهران ودر فاصله ۲۶۲ کیلومتری آن قرار دارد و یکی از شهرستان های استان مرکزی محسوب می شود که در جنوب شرقی آن واقع گردیده است این شهر از طرف شمال به قم و آشتیان و از طرف جنوب به اصفهان و گلپایگان و از طرف غرب به خمین واراک و از طرف شرق به دلیجان محدود می باشد مساحت این شهرستان ۳۷/۲۰۷۹ کیلومتر مربع برابر با ۱/۷ درصد کل استان با تراکم نسبی ۲۱ نفر می باشد شهرستان محلات دارای ۲ شهر، یک بخش مرکزی و۲ دهستان به نام های دهستان باقرآباد ( با ۴۸ آبادی و ۱۵۰۰ خانوار ) و دهستان خورهه ( با ۱۳ آبادی و ۹۹۲ خانوار ) و در مجموع دارای ۶۱ آبادی ( در سال ۱۳۷۰بوده است .